Beste bewoners van Hoogmade.

De parkeersituatie aan het Noordeinde, ter hoogte van de molen, wordt door de gemeente als onwenselijk gevonden. Ook tijdens onze dorpsbijeenkomsten is meerdere malen aangedrongen op verbetering van de ingang van ons dorp, o.a. uit een oogpunt van veiligheid en beeld van de ingang van ons dorp.

Om dit probleem op te lossen heeft het gemeentebestuur de Dorpsraad gevraagd om een adviescommissie, onder leiding van een projectleider van de gemeente, in het leven te roepen die helpt bij het maken van een voorstel hiervoor. Deze adviescommissie zou moeten bestaan uit mensen uit het dorp, belanghebbenden die hun auto daar altijd parkeren en iemand van het bestuur van de Dorpsraad. Koos van der Meer zal vanuit de Dorpsraad coördineren en de verbinding verzorgen met het gemeentebestuur. Vanuit de belanghebbenden hebben zich al personen aangemeld. Wij zoeken nog één of twee inwoners vanuitde dorpskern die willen meedenken. Als iemand hiervoor belangstelling heeft kan hij/zij zich aanmelden bij de site van de dorpsraad (contact@dorpsraadhoogmade.nl)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.