Groen licht voor herbouw van de kerk?

Beste (oud-)dorpsgenoten,

Onlangs kwam er positieve nieuws vanuit de parochie van de katholieke kerk van ons dorp. Een “Ja,mits…” deed menig dorpsgenoot voorzichtig juichen! Wat zou het fantastisch zijn als de OLV Geboortekerk weer herbouwd zou worden, in de eerste plaats voor de kerkgangers en in de tweede plaats voor het aangezicht van ons dorp.

Er wordt hard gewerkt om de mits om te zetten in een volmondig ja. Symbolisch wordt het groene licht al verspreid. Het geeft een bijzondere sfeer, maar eerlijk is eerlijk: een groene punt zien we het liefst

Foto: Hein de Groot

Een reactie op “Groen licht voor herbouw van de kerk?

  1. Wat een prachtige verbeelding van hoopvol nieuws! Gefeliciteerd!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.