Sinds kort werkt de gemeente Kaag en Braassem met Fixi. Dat is een handig platform om melding te maken van bijv. kapotte straatverlichting of losliggende stoeptegels. Hier leest u de tekst die komt van de website van de gemeente.

Afbeelding van fixi.nl

Melding, klacht of tip

Heeft u een melding over zaken die in beheer en onderhoud zijn bij de gemeente? Geef het door! Wij willen namelijk samen met u zorgen voor een leefbare omgeving. Voor zaken op uw eigen terrein, zoals een verstopping of ongedierte, bent u zelf verantwoordelijk.

Melding doen

Wilt u doorgeven dat iets in de openbare ruimte gemaakt of opgeruimd moet worden? Maak een melding via www.fixi.nl/kaag-en-braassem of de Fixi-app. Hier is de kaart van onze gemeente goed te zien, zowel op een desktop als mobiel en kunt u eenvoudig andere meldingen in onze gemeente bekijken. De app kunt u downloaden in de App Store of Play Store.


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.