Vanavond was de eerste van drie bijeenkomsten waarin de toekomst van Hoogmade centraal staat.
Een weldadige opkomst van betrokken dorpsgenoten zorgde dat het aantal stoelen in de OLV Geboortekerk te klein was! We schatten het aantal aanwezigen tussen de 250 en 300. Een aantal om trots op te zijn!
Na duidelijke woorden van de drie sprekers gingen alle aanwezigen in groepen in gesprek over de identiteit van dorp, de knelpunten/zorgen rondom negen thema’s waaronder woningbouw, gezondheid, energie en duurzaamheid en voorzieningen.
In het derde en laatste deel werd samen gekeken naar de kansen bij diezelfde thema’s. Aan het eind werd door een aantal groepen kort verslag gedaan.
Meer hierover volgt uiteraard, zo ook de mogelijkheid om alsnog inbreng te hebben. Houd deze website in de gaten.
We zeggen met trots dat dit een hele goede avond was. Er werd met trots en bezorgdheid gesproken over Hoogmade en vooral positief opbouwend de toekomst in gekeken. Zoals Hoogmade vaker deed, zetten we massaal de schouders eronder. Dank aan allen voor eenieders medewerking om deze avond zo vruchtbaar te maken.
Zoals het een beetje galmde in de kerk, mag de positiviteit nog lang nagalmen in het dorp! Op naar bijeenkomst 2 op 19 november.